Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben bushi

Blushi: Standart shumë i ulët dhe racist i ushtrisë greke

Kreu i Partisë Libra, Ben Blushi, shprehet se Greqia do të përdorte një standart shumë të ulët dhe racist nëse vendos të burgosë ushtarët...

Lajmet e fundit