Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Ben Blushi

Ben Blushi: Nëse Dombasi dhe Luhansku i bashkohen Rusisë, pse Kosova të mos i bashkohet Shqipërisë!?

Gazetari dhe botuesi Ben Blushi, përmes një analize të gjatë shkruan për mundësinë e bashkimit të Shqipërisë me Kosovën. Për këtë, ai merr shkas...

Ben Blushi rrëfen takimin me nipin e Faik Konicës: Ecte i qetë në trotar, shet rroba për të jetuar

Nga Ben Blushi Eduard Duralliun e takova rastësisht dje në mbrëmje në rrugën e Kavajës.  Më pëlqeu mjekrra e tij e bollshme dhe pamja prej një...

“Kosova koloni kulturore e Shqipërisë!”/  Rexhep Qosja i përgjigjet Ben Blushit: Vuan nga atdhetarizmi i mëhallës

Një shkrim nga Ben Blushi i titulluar “Pavarësia e Kosovës nga Shqipëria”, i shkruar në vitin 2016, ka sjellë sot një reagim të akademikut Rexhep...

Vajza afgane

Nga Ben Blushi Këto ditë dëgjova, se 200 afganë, që janë vendosur përkohësisht në Shëngjin, u larguan për në SHBA. Por Monira, vajza në këtë foto...

Çfarë ndodh pas Ukrainës?

Nga Ben Blushi Sa më shumë lexoj shtypin perëndimor, aq më shumë besoj se bota jeton në të shkuarën. Nuk lexon dot asgjë për të...

Ben Blushi: Ukraina do pushtohet, fundi është i qartë! Do drejtohet nga një qeveri kuilslinge e mbajtur në fuqi me armë ruse

Nga Ben Blushi Perëndimi i Ukrainës Imagjinoni një hartë plastike të Shqipërisë, ku pjesën lindore, nga Dibra deri në Korçë, dikush e shtyn me forcë drejt...

FOTO/ Krah Nikoll Lesit dhe Gjekmarkajt, Ben Blushi shfaqet për herë të parë në publik pas largimit të tij nga Top-Channel

Ish-drejtuesi i LIBRA-s, Ben Blushi, është parë për herë të parë pas largimit të tij nga Top-Channel. Ka qenë Nikoll Lesi ai i cili ka...

Arbana Osmani publikon SMS-të me Ben Blushin: Sot duhet të…

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar një bisedë me ish-drejtorin e Përgjithshëm të televizionit ku ajo punon, Top Channel, Ben Blushin. Në një story në Instagram...

Ben Blushi reagon për super-rrogën e deklaruar: E kam 24 herë më të vogël, nxjerrja e te dhënave të ketë një përgjegjës

Ben Blushi rezulton të jetë gazetari më i paguar në Shqipëri, sipas databazës së të dhënave që ka rrjedhur prej disa orësh në publik....

Rrjedhja e të dhënave/ 10 gazetarët më të paguar, i pari është Ben Blushi me rrogë 247 milionë lekë, pas tij Arjan Çani

Ben Blushi rezulton të jetë gazetari më i paguar në Shqipëri, sipas databazës së të dhënave që ka rrjedhur prej disa orësh në publik....

Lajmet e fundit