Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ben Blushi

Ben Blushi i pikëlluar për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos: Iku si fitimtar, nuk mundohej kurrë t’i zinte vendin dikujt tjetër

Ish-deputeti i PS-së, Ben Blushi ka bërë një reagim të gjatë pas vdekjes së Bashkim Finos. Teksa shpreh ngushëllimet, Blushi shkruan se Fino ishte ai...

‘KE shpreh shqetësim për nënshtetësitë e dhëna nga Meta’, përgjigjet Presidenca: Fund e krye mashtrim, ftojmë ‘Malavitën’ t’u përgjigjet këtyre pyetjeve (E PLOTË)

Pas disa lajmeve që qarkulluan në media se Komisioni Europian kishte shprehur shqetësimin për nënshtetësitë e dhëna nga presidenti Meta, ka reaguar edhe presidenca...

Atentati i dështuar, flet biznesmeni: Dyshoj te Ben Blushi se do të më grabisë pronat! Nëse na preket një qime floku…

Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar vetë pas publikimit në media të lajmit dhe videove nga atentati i dështuar ndaj tij, tek hyrja e pallatit....

Publikohet VIDEO e atentatit të dështuar ndaj biznesmenit Andon Dhima: Kam konflikt me ish-deputetin socialist (EMRI)

Dy persona të maskuar kanë tentuar të vrasin biznesmenin Andon Dhima, teksa ky i fundit hyri në pallat dhe u fut në ashensor. ...

Lubonja, Blushi, Zhiti fituesit e Fondit të Përkthimit, Qendra Kombëtare e Librit shpall çmimet

6 autorë të letërsisë shqipe do të flasin në gjuhë të tjera. Qendra Kombëtare e Librit dhe Leximit ka shpallur sot përmes një ceremonie...

Akuzat për falsifikimin e firmës, Ben Blushi LETËR vajzës: Ja pse zgjodhën të hakmerren me ty Natali! Babai yt ka shkruar më shumë libra...

Përplasja e ashpër mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe drejtorit të Përgjithshëm të Top channel, vijon prej kohësh, dhe ky i fundit i ka shkruar...

‘Lufta’ e pronave, Ben Blushi hidhet në sulm ndaj Ramës, i publikon FOTON me bosin e tokave në jug

Është e hapur tashmë ‘lufta’ për pronat në bregdet. Drejtori i Top Channel Ben Blushi i cili rezulton pronar me dokumenta...

Publikohet FAKT-DOKUMENTI/ Ben Blushi dhe Gaz Demi ‘rrëmbejnë’ 6000 m2 tokë në Dhërmi, fiks para resortit të Carapulit (DREJTORI i HIPOTEKËS firmosi dhe ‘u...

Publikohet dokumenti që vërteton se drejtori i Top Channel dhe Presidenti i Partizanit Gazment Demi janë tanimë pronarë të një supertoke në Dhërmi. ...

LUFTA E VILAVE TË BREGUT/ Gazetari zbulon arsyen e dorëheqjes së kreut të hipotekës: Ben Blushi ndërtoi vilën përpara Pandi Carapulit në Dhërmi (HISTORIA)

Gazetari Klodian Tomorri ka zbuluar arsyen se pse në hipotekën e Vlorës nuk ka qetësi. “Një konflikt për tokën e një resorti turistik pranë...

Shqipëria në luftë me coronavirusin, njerëzit e medias në luftë me njëri-tjetrin/ Përplasja e Ben Blushit me Çim Pekën, Gazetari i TCH del anëtar...

Kohë të vështira këto kur Shqipëria po lufton me coronavirusin. Por njerëzit e medias kanë një tjetër luftë, atë me njëri-tjetrin dhe sigurisht në...

Lajmet e fundit