Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ben andonim

Negociatat ‘në dorë’ të Gjermanisë, Andoni: Nëse Rama bind Merkel, influencon te Franca dhe Holanda

Analisti Ben Andoni shprehet se Shqipëria duhet të fokusohet te Gjermania në prag të Samitit të Berlinit, i cili shihet si një mundësi e...

Lajmet e fundit