Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

ben andoni

“Berisha vetëm sajon”, Ben Andoni: Rama nuk e mbyll mandatin

Analisti Ben Andoni deklaroi se situata politike në vend ndodhet në situatë të vështirë. Referuar ngjarjeve të fundit, ai u shpreh në emisionin “Quo Vadis”...

Sali Berisha nuk e heq dot Bashën, por asnjëri prej të dyve nuk i duhet Partisë Demokratike

Nga Ben Andoni Është disi e paqartë edhe me parashikimet shumë optimiste të kuptosh sesi do të jetë vazhda e Partisë Demokratike, por një gjë...

Ben Andoni: Në tetor merret rekomandimi pozitiv, negociatat do të çelen

Gazetari dhe analisti Ben Andoni thotë se në tetor Shqipëria do të marrë rekomandim pozitiv për celjen e negociatave. I ftuar...

Kriza politike në vend, Ben Andoni: Palët po presin shtatorin për të dërguarit e ‘Venecias’

‘Shikoj një përcjellje të inercisë të qëndrimit të dy partive dhe shikoj që duan ta mbartin krizën deri në shtator ku do jetë një...

Parashikimi i analistit: Në pranverën e vitit të ardhshëm, zgjedhje të parakohshme

Analisti Ben Andoni beson se Shqipëria do të shkojë në zgjedhje të parakohshme në pranverën e vitit të ardhshëm. I ftuar...

Andoni: Partitë janë kthyer në kioska, kryetarët nuk dinë t’ i lënë

Analisti Ben Andoni se partitë politike në Shqipëri janë kthyer në kioska dhe se kryetarët nuk dinë t' i lënë ato. ...

Bashkimi i shqiptarëve për zgjedhjet në Tuz, Ben Andoni: Ogur i mirë për të ardhmen

Kujtojmë se Komuna e Tuzit është krijuar pas shumë vitesh nga qeveria malazeze edhe me kërkesë së Tiranës zyrtare, ndërsa faktori shqiptar atje...

Analisti Andoni: Modeli i Xhisielës negativ për bashkëmoshataret, është dëmtuar një brez i tërë i vajzave shqiptare nga…

Xhisiela Maloku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dy ditë më parë me shfaqjen e saj para mediave. E veshur me rroba firmato dhe me...

Presidencialet në Serbi, Andoni: Vucic shihet si lider ekuilibrues në Ballkan

Gazetari Ben Andoni, i ftuar në Ora e Intervistës në Ora News, duke komentuar mbi zgjedhjet presidenciale në Serbi, tha se ish-kryeministri Aleksandër Vucic,...

Lajmet e fundit