Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ben affleck

Jennifer Lopez i vë “vulën”, me një puthje pasionante në buzë pranon lidhjen me Ben Affleck para miliona fansave

Përmes një fotoje mbrëmjen e djeshme Jennifer Lopez konfirmoi lidhjen e shumëpërfolur me Ben Affleck. Me rastin e 52-vjetorit të lindjes së saj, Lopez postoi...

Aktori i famshëm nis rehabilitimin, prej kohësh i varur nga alkooli

Aktori i famshëm, Ben Affleck ka nisur rehabilitimin kundër varësisë ndaj alkoolit dhe njofton se ka  përfunduar edhe një seance. “Unë...

Lajmet e fundit