Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bem baba te te ngjaj

‘Bëm baba të të ngjaj”, vetëm 12 vjeçe, vajza e Auron Tares zbulon pasionin (FOTO)

Zv Kryetari i Komitetit Shkencor te Pasurive nenujore te Unesco-s, (STAB)dhe  drejtori i Pergjithshem i Agjensise Kombetare te Bregdetit, Auron Tare përveç përfshirjes në...

Lajmet e fundit