Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Belsh

“Ndihem si në shtëpinë time”, Basha nga Belshi: Me 25 prill ndëshkojeni me votë ata që mjeruan vendin

Kryetari i Partisë Demokartike, Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me simpatizantët e PD në Belsh të Elbasanit, të cilëve u...

‘Belshi është Toskana e Shqipërisë’, Balla ‘magjepset’ në Grekan: Vetëm në 5 vitet e fundit qeveria e Ramës ‘i vuri vulën’ me investimet në...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim sot me banorët e Grekanit në zonën e Belshit. Balla u...

‘Na mori inat se ne lindëm djalë e ai ka 3 vajza’, gruaja nga Belshi rrëfen zënkat dhe ofendimet nga kunati

Një 39-vjeçare nga fshati Dushk i Belshit ka rrëfyer peripecitë për vite me radhë me kunatin e saj, për shkak të shtëpisë së vjehrri...

Aksidenti i rëndë Belsh, 39-vjeçarja përplas për vdekje drejtuesin e motorit, plagoset pasagjerja

Një makinë tip “Volksëagen”, ka përplasur një motor në aksin rrugor Belsh-|Kuçovë. Si pasojë e aksidentit, ka ndërruar jetë drejtuesi i...

Infektohet me Covid-19 kryebashkiaku i Belshit, rezultojnë pozitiv edhe 3 mësues në Elbasan

Kryetari i Bashkisë së Belshit, Arif Tafani ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Gjatë ditës së sotme në qarkun e Elbasanit janë...

Infektohen me COVID-19 dy mësues në Belsh, karantinohen 10 nxënës

Në shkollën 9 vjeçare “Jashar Dunga” në Kajan të Belshit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 2 mësues. Deri para marrjes së...

Grabiten banesat e dy biznesmenëve në Belsh, grupi i hajdutëve marrin paratë nga kasaforta dhe largohen pasi i shikon e zonja e shtëpisë

Shtëpitë e dy biznesmenëve në qytetin e Belshit janë grabitur nga një grup personash, të cilët dyshohet se kanë kryer dhe vjedhje të tjera...

Qytetarët e spiunuan në polici, arrestohet 37-vjeçari i shumëkërkuar për falsifikim parash

Policia e Belshit ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim. Bëhet fjalë për 37-vjeçarin me iniciale R.Z.,i cili...

‘Rama gjobit bizneset e vogla dhe pasurohet vetë’, Basha: Imagjinoni pasurinë e tij, kur 6 vjet më parë kishtë 200 milionë euro

Kreu i opozitës Lulzim Basha dënoi dhunën e gjobave ndaj biznesve të vogla, me të cilat mbijetojnë shumica e familjeve shqiptare. ...

Mbyllet numërimi në Libohovë, Konispol e Belsh, rikonfirmohen kryebashkiakët aktualë

Është përmbyllur procesi i numërimit në orët e para të mëngjesit edhe në Bashkinë e Libohovës të Konispolit dhe të Belshit. ...

Lajmet e fundit