Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beloti

Milan nuk di të ndalet, bëhet gati tre afrimet e reja

Një merkato e çmendur deri tani dhe 210 milionë euro të shpenzuara duket se nuk janë të mjaftueshëm për skuadrën e Milanit. Tekniku...

Lajmet e fundit