Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bella Thorne

Aktorja e njohur bën DEKLARATËN e pabesueshme: Në adoleshencë nuk dija as të lexoja, as të numëroja

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Bella Thorne, ka tërhequr vëmendjen e mediave me një deklaratë që ka habitur të gjithë fansat. ...

Lajmet e fundit