Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Bella Hadid

Me fustan transparent dhe pa reçipeta, Bella Hadid “çmend” ndjekësit në Instagram (FOTO)

Bukuroshja Bella Hadid është një nga vajzat më të pëlqyera në rrjete sociale, si dhe një nga modelet më të famshme në botë. 24-vjeçarja...

Bella Hadid shfaqet joshëse me bikini të zeza, zhytet në det duke u hedhur nga lartësia e shkëmbit (VIDEO)

Bella Hadid është një prej modeleve më të famshme, e cila numëron miliona ndjekës në Instagram. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston...

Me varsen që i mbulon gjoksin, modelja e njohur tërheq vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Modelja e njohur Bella Hadid ka habitur por njëkohësisht ka mahnitur me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në Kanë. Modelja ka tërhequr vëmendjen...

Modelja e njohur shkëmben puthje pasionante me të dashurin në plazh (FOTO)

Modelja e njohur, Bella Hadid dhe i dashuri i saj Marc Kalman kanë nisur pushimet e tyre, të cilat po i shijojnë në Farnacë. Duket...

Nga “Wonder Woman” te Dua Lipa dhe Bella Hadid, VIP-at përçahen për konfliktin Izrael-Palestinë

Përveç krerëve të lartë të qeverive në të gjithë botën edhe aktorët, këngëtarët nuk kanë qëndruar pa reaguar në lidhje me situatën kaotike të...

Për punë apo për qejf? Çfarë fshihet pas takimit të Hailey Bieber dhe Bella Hadid në jahtin luksoz? (FOTO)

Modelja e njohur Bella Hadid dhe gruaja e Justin Bieber, Hailey Bieber, janë fotografuar dje duke marrë rreze dielli në një jaht luksoz në...

Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës, pozon sërish NUDO në shtëpi

Modelja Bella Hadid duket se po e vazhdon punën si modele edhe nga shtëpia. Edhe pse e karantinuar, ajo nuk e...

Bella Hadid zhvishet tërësisht, pozon nudo nga shtëpia (FOTO)

Edhe pse koronavisuri ka bllokuar shumë aktivitete, përfshirë edhe indistrinë e modës, modelja e famshme Bella Hadid ka realizuar një set fotografik për Vogue...

Si i ka marrëdhëniet Dua Lipa me kunatën? Ky koment i tregon të gjitha

Menjëherë pas ndarjes nga Isac Carew, këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa filloi një histori dashurie me Anwar Hadid. Ata...


Lajmet e fundit