Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

bella ciao

“Hysaj nuk është krimb, është shqiponjë”, Erion Braçe u “vërsulet” tifozëve të Lazio për futbollistin e Kombëtares: Idiot, fashizimi është krim

Erion Braçe, zv.kryeministri i Shqipërisë ka reaguar sërish për “çështjen” Hysaj. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare është në qendër të kritikave nga tifozët e Lazios...

Hysaj u prezantua para shokëve me këngën “Bella Ciao”, reagon ashpër Erion Braçe: Fashizmi është KRIM, jo opinion (VIDEO)

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka reaguar ashpër ndaj një video të publikuar në media, ku shihet me zë dhe figurë futbollisti i...

Lajmet e fundit