Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

belind kellici

Të rinjtë e FRPD, ironi me video-selfie nga brenda Drejtorisë së Policisë

Disa të rinj të Forumit Rionor të Partisë Demokratike, të cilët po mbahen në ambientet e Drejtorisë së policisë në Tiranë, kanë realizuar një...

Këlliçi i përgjigjet Braçes: U bë trim dhe i erdhi goja, të gjejë një vendstrehim të sigurtë

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi ka reaguar pas deklaratës së deputetit socialist, Erjon Braçe, i cili e quajti kërriç. “U bë...

Joleza Koka anulon në momentin e fundit pjesëmarrjen në emision, kolegu e tepron: Do doja ta takoja pas orarit zyrtar

Situata e krijuar sot brenda FRESSH-it dhe dorëheqja nga drejtimi i forumit, mesa duket e kanë detyruar Joleza Kokën që të anulojë në momentin...

Zgjedhjet e FRPD në Shkodër, fitues shpallet kundërshtari i Këlliçit

Forumi Rinor i Partisë Demokratike në Shkodër ka zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e saj. Me rreth 150 vota diferencë nga 1200 në total, Arvit...

Përplasja zbret tek të rinjtë, Këlliçi: Micko gjen mënyra të reja punësimi për socialistët, trafikant droge profesioni i pëlqyer

Droga e gjetur në autobusin me të cilin udhëtonin të rinjtë FRESSH drejt Stambollit është bërë shkak për përplasjen e të rinjve demokratë me...

Belind Këlliçi i PD uron të rinjtë e Partisë Socialiste

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka uruar me anë të një deklarate për shtyp, të rinjtë e Partisë Socialiste me...

Lajmet e fundit