Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

belind kellici

Alarmi i kreut të FRPD: Ekziston një frymë për të përçarë dhe sunduar PD-në

Belind Këllici ishte i ftuar ditën e sotme në një intervistë në televzionin “Oranews”, ku është ndalur në një analizë të detajuar për gjendjen...

Nesër bllokohen të gjitha rrugët kryesore por ç’ndodh në rastin e emergjencave? Përgjigjet numri një i të rinjve demokratë

Ditën e nesërme, pra të hënën, kryedemokrati Lulzim Basha ka paralajmëruar përshkallëzimin e protestës me bllokimin e të gjitha rrugëve kryesore në vend rreth...

Kreu i FRPD, Këlliçi: Nesër në shesh do merret vendimi i madh

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi thotë në një intervistë në studion e Ora Neës, se mijëra qytetarë kanë konfirmuar pjesëmarrjen...

Zbulohet kush e ngriti dronin kundër Ramës, garda iu vu në ndjekje

Gjatë inagurimit të bunkerit atomik në qendër të Tiranës, ku i pranishëm ishte edhe kryeministri Edi Rama, sipër kokës së tij është ngritur një...

Belind Këlliçi: Gregor Rama, studenti më i pasur të japë përgjigje për syzet 60 mijë euro

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi ka dalë sot në një deklaratë për media duke pohuar se syzet që mbante Gregor Rama, djali i kryeministrit,...

Të rinjtë e FRPD, ironi me video-selfie nga brenda Drejtorisë së Policisë

Disa të rinj të Forumit Rionor të Partisë Demokratike, të cilët po mbahen në ambientet e Drejtorisë së policisë në Tiranë, kanë realizuar një...

Këlliçi i përgjigjet Braçes: U bë trim dhe i erdhi goja, të gjejë një vendstrehim të sigurtë

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi ka reaguar pas deklaratës së deputetit socialist, Erjon Braçe, i cili e quajti kërriç. “U bë...

Joleza Koka anulon në momentin e fundit pjesëmarrjen në emision, kolegu e tepron: Do doja ta takoja pas orarit zyrtar

Situata e krijuar sot brenda FRESSH-it dhe dorëheqja nga drejtimi i forumit, mesa duket e kanë detyruar Joleza Kokën që të anulojë në momentin...

Zgjedhjet e FRPD në Shkodër, fitues shpallet kundërshtari i Këlliçit

Forumi Rinor i Partisë Demokratike në Shkodër ka zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e saj. Me rreth 150 vota diferencë nga 1200 në total, Arvit...

Lajmet e fundit