Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

belind kellici

U përleshën me nostalgjikët e Enverit te Varrezat e Dëshmorëve, reagon kreu i FRPD

Një përplasje mes mbështetësve të PD dhe nostalgjikëve të diktatorit Enver Hoxha ndodhi sot te Varrezat “Dëshmorët e Kombit". Nostalgjikët e...

Tahiri la mandatin, vjen reagimi i parë nga demokratët: Do arrestohet së shpejti

Saimir Tahiri duhet dënuar për krimet e tij, por ama duhet falenderuar se sot tregoi fytyrën e vërtetë të kësaj qeverie, e cila...

U shoqëruan nga policia pasi i vunë traun shtëpisë së Ramës, reagojnë për herë të parë kryetarët e FRPD dhe LRI (VIDEO)

Pas lajmit se deputetja e LSI Floida Kërpaçi dhe kryetari i FRPD Belin Këlliçi u shoqëruan në komisariat pasi i vendosën traun shtëpisë së...

Tensionohet situata në Surrel, kreu i FRPD dhe deputetja e LSI përfundojnë në komisariat (VIDEO)

Tensionohet situata në Surrel aty ku të rinjtë e FRPD dhe LRI kanë shkuar për të protestuar ndaj kryeministrit Edi Rama. ...

Përfundojnë në komisariat dy të rinjtë e FRPD (EMRAT & FOTO)

Dy anëtarë të Forumit Rinor të Partisë Demokratike, mësohet se janë shoqëruar nga forcat e policisë pranë komisariatit nr 2 në Tiranë, pas një...

Vdekja e punëtorit në minierën e kryetarit të PS, reagon ashpër Belind Këlliçi: Prokuroria urgjent në lëvizje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në minierat e Bulqizës, ku një minator 67 vjeçar humbi jetën. Minatori...

Belind Këlliçi reagon para Bashës: Baronët e korrupsionit festë në Surrel! Ja pse e ndaloi dje policia Frrokajn

Kjo eshte drejtesia qe kerkonte dhe beri gjithcka per ta patur Edi Rama!

Pas protestës së madhe, Këlliçi i FRPD tregon çfarë do ndodhë më tej

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi thotë se protesta e opozitës tashmë do të vijojë në çdo qytet dhe fshat të...

Lajmet e fundit