Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

belind kellici

Numërohen 26 kutitë e para në kryeqytet: Tirana “nuk do” Lulzim Bashën, më i votuari Belind Këlliçi. Te PS preferojnë Belinda Ballukun dhe Fatmir...

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka nisur të raportojë numrin e votave që ka marrë secili kandidat që ka garuar në zgjedhjet e 25 prillit....

Balluku e PS vs Këlliçi i PD: Kombinati që kemi fituar të dy! Si janë hapur kutitë dhe pretendimet e palëve, kryeson PS

Belind Këlliçi nga zona e numërimit në Kombinat thotë se PD ka një rritje të ndjeshme në njësinë e Kombinatit. Por edhe pse është...

“Unë jam Florenc Hoxha, do kesh dëgjuar për mua”, zbardhet KALLËZIMI i shoferit që u ndalua nga militantët e PD me ushqimet e IFTARIT:...

“Do ta bej trupin vrima vrima, do të *** robt, u bëre ti të shpërndash ushqime per njësinë Administrative o ku*vë.” Kështu ka kallëzuar...

Belind Këlliçi publikon audio-përgjimin, ku zyrtari i PS-së kërkon ryshfet: Me 5000 euro e ke në dorë certifikatën, 30 mijë euro me i kalu...

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka publikuar në rrjetet sociale një audio- përgjim, ku është i përfshirë kryetari i Njësisë Administrative...

Mbështetësit e PD ndaluan makinën me ushqime për IFTAR, se menduan se ishte e PS; Reagon Edi Rama: Çmenduri e padëgjuar e paramilitarëve

Kryeministri Edi Rama e quan “çmenduri të padëgjuar” veprimin e mbështetësve dhe përfaqësuesve të PD, të cilët pasditen e djeshme ndaluan një makinë në...

Ndaloi makinën me ushqime për IFTAR dhe rrahu shoferin, mendonte se ishte e PS, Policia procedon ish-krahun e djathtë të Lulzim Bashës, Florenc Hoxha

Florenc Hoxha, ish-drejtor i Policisë Bashkiake të Tiranës dhe një mbështetës i PD me precedentë të mëparshëm penalë, procedohet penalisht nga Policia e Tiranës.Procedimi...

SKANDALI i Partisë Demokratike/ Ndaluan makinën me ushqime në Vaqarr dhe thanë se ishte për VOTA, ushqimet ishin për hapjen e iftarit

Një skandal duket se është regjistruar pasditen e djeshme në Tiranë, në zonën e Vaqarrit, ku mbështetës dhe përfaqësues të PD me në krye...

PD-ja kap makinën “me ushqime” në Vaqarr, në vendngjarje edhe Policia, Këlliçi: Personat mbyllën mjetin dhe ikën, ishte djali i xhaxhait të… (VIDEO)

Kandidati i Partisë Demokratike Belind Këlliçi ka denoncuar me video atë që thotë se është shpërndarje e ndihmave ushqimore për vota nga zyrtarë të...

Belind Këlliçi del kundër partisë së tij: Edhe PD ka databazën e vet, nuk e them dot që ato të dhëna janë marrë nga...

Pasi PD ka akuzuar AKSHI-n se i ka dhënë të dhënat e qytetarëve, Partisë Socialiste, kandidati i PD për deputet, Belind Këlliçi ka dalë...

Paditi Belind Këlliçin për SHPIFJE, Besa Shahini nuk paraqitet për herë të tretë në Gjykatë, merret vendimi përfundimtar

Gjykata e Tiranës ka vendosur pushimin e çështjes ndaj kreut të FRPD, Belind Këlliçi, i cili ishte paditur nga ish-ministrja e Arsimit Besa Shahini...


Lajmet e fundit