Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

belind kellici

Belind Këlliçi në Washington, shfaqet krah kampionit të botës Evander Holyfield

Kandidati i opozitës për kryetar të Bashkisë Tiranë, Belind Këlliçi, ndodhet në Washington ku dhe ka takuar kampionin, Evander Holyfield. Në llogarinë e tij në...

Këlliçi dhe Bylykbashki në SHBA, takim me kongresmenin nga Mississippi: Folëm për skandalin e korruptimit të McGonigal nga Rama

Kandidat i opozitës për kryetar të Bashkisë Tiranë, Belind Këlliçi së bashku me deputetin e PD, Oerd Bylykbashi ndodhen në Shtetet e Bashkuara të...

Belind Këlliçi poston foton familjare në 36-vjetorin e lindjes: Këtë ditëlindje më i lumtur dhe i bekuar se kurrë

Kandidat i opozitës për kryetar të Bashkisë Tiranë, Belind Këlliçi sot ka festuar 36-vjetorin e lindjes. Politikani ka publikuar një foto me familjen, teksa shkruan...

“Kishim qëndrime të ndryshme”, Këlliçi e thotë hapur: Kam firmosur për Salianjin si kryetar i grupit të PD

Deputeti i Partisë Demokratike, njëherësh kandidat për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka treguar hapur se ka firmosur pro kolegut të tij Ervin Salianji...

Belind Këlliçi live në emision: Më nxehet telefoni, po më përgjojnë

Politikani demokrat Belind Këlliçi ka ngritur mbrëmjen e djeshme dyshime se edhe mund të jetë vënë nën përgjim nga segmente të caktuara. Teksa fliste...

Këlliçi i përgjigjet Alibeajt pas përjashtimit: Qesharake, kur denoncuam Veliajn erdhi dhe vendimi

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi i përjashtuar nga grupi i PD, i drejtuar nga Enkelejd Alibeaj, e cilësoi qesharak vendimin e fundit për...

Ndërtimi i rrugës “Xhon Belushi”, Këlliçi: Tenderi për asfalt elektoral u anulua! Veliaj: E kërkuam vetë, do e bëjë ndërmarrja e Bashkisë

Belind Këlliçi, kandidat i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, e quan fitore anulimin e tenderit për ndërtimin e rrugës "Xhon Belushi". Sipas tij,...

Këlliçi denoncon: Në 9 janar shpallet tenderi për rikonstruksionin e rrugës në Tiranë, por punimet nisin disa ditë para

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi denoncoi një tender ku sipas tij po vidhen hapur 417 milionë lekë. Një një video-live...

Këlliçi hyn në LAGJET E TIRANËS dhe tregon PAMJET: Këto nuk i shohim kurrë në TV, realiteti që duhet të ndryshojmë në 14 maj

Kandidati për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi thotë se fokusi i tij pas 14 majit do të jenë lagjet, të cilat nuk ka banor...

I ati feston 75-vjetorin, Belind Këlliçi e uron me foton familjare: Gëzuar bab, ke qenë dhe mbetesh shembulli më i mirë për mua dhe...

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ditën e sotme ka uruar të atin për ditëlindjen. Babai i tij, Zamiri, feston 75-vjetorin...

Lajmet e fundit