Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

belina zeneli

Kandidat i Berishës në Dibër për 6 marsin, Premtim Kryemadhi merr “lajmin e hidhur”, KLP i shkarkon nga detyra bashkëshorten

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ditën e sotme ka marrë vendimin për shkarkimin e prokurores së Dibrës Belina Zenelit pas kërkesës së bërë nga...

Zvarritje çështjesh dhe mosverifikim kallëzimesh, KLP shkarkon prokuroren Belina Zenelin

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ditën e sotme ka marrë vendimin për shkarkimin e prokurores së Dibrës Belina Zenelit pas kërkesës së bërë nga...

Zvarriti gjyqet, ILD kërkon shkarkimin e prokurores së Dibrës Belina Zeneli

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë (ILD) ka përfunduar hetimin disiplinor për prokuroren në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër, Belina Zeneli. ILD...

Kryeprokurori Olsian Çela kërkesë ILD-së: Të hetohen dy prokuroret e Dibrës, Belina Zeneli dhe Xhoana Mehmetaj (ARSYET)

Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela i kërkon Inspektorit të Lartë të Drejtësisë që të nis hetimet për dy vartëse të tij, prokuroren Belina Zeneli...

Lajmet e fundit