Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

belida balluku

Analiza/ Jo më vetëm për NATO-n dhe reformën në drejtësi, SHBA kthen sytë nga sektori energjitik shqiptar

Që prej rrëzimit të sistemit diktatorial rreth 3 dekada më parë, SHBA kanë qenë dhe mbeten partneri më i rëndësishëm strategjik i Shqipërisë, në...

Lajmet e fundit