Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

belgjike japoni

Belgjika i heq fitoren nga duart Japonisë, përmbys rezultatin 3-2 në minutën e fundit

Belgjika dhuron spektakël duke përmbysur rezultatin me Japoninë 3-2 dhe duke marrë kualifikimin për në fazën tjetër të finaleve të Kupës së Botës. ...

Lajmet e fundit