Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

belgjike brazil

Shpartallohet Brazili, Belgjika s’ka të ndalur në Rusi

Është minuta e 35 e pjesës së parë dhe Belgjika ka arritur të kalojë në avantazh me dy gola. Brazili këtë...

Lajmet e fundit