Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

belgjika

Belgjika dhe Holanda po ndjejnë pasojat e covid-19, shumë vdekje në 24 orë, mbi 2000 në total

Belgjika dhe Holanda së fundmi kanë ndjerë goditjen nga koronavirusi, duke parë numrin e viktima që po rritet ndjeshëm çdo 24 orë. ...

Belgjika shënon viktimën e parë nga COVID-19

Ditën e sotme Belgjika ka shënuar viktimën e parë nga koronavirusi.   Ka qenë vetë ministrja e shëndetësisë Maggie De Block...

Nuk dëgjon këshillat e mjekut, ja çfarë bën 97 vjeçarja

Robertina Houbrechts është e moshuara nga Belgjika, e cila bën diçka ndryshe nga të gjitha moshatare e saj. 97 vjeçarja konsumon...

1.5 milion euro të fshehura në MAKINËN në Portin e Durrësit, dalin DYSHIMET  e para

Rreth 1.5 milion euro janë sekuestruar nga policia e Portit të Durrësit ditën e sotme, teksa ishin fshehur në një mjet që vinte nga...

Vendimi në qershor, kryeministri belg jep lajmin e mirë për çeljen e negociatave me BE

Kryeministri Michel: E para është kjo vendosmëri për të punuar së bashku, për të konsoliduar marrëdhëniet në të gjitha fushat. Të punojmë...

Lajmet e fundit