Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

belfie

Selfie dhe belfie Iva Aliko “çmend’ fansat që në mëngjes (FOTO)

Iva Aliko u bë e njohur për publikun shqiptar, pasi deklaroi se kishte lidhje intime më një deputet. Ndërsa kjo histori nuk u vërtetua...

Besa Istrefi “ndez” Facebook-un, poston një foto me tanga në plazh (Foto)

Modelja Besa Istrefi ka shpërndarë një belfie në profilin në Facebook që i ka çmendu ndjekësit e saj. Bukuroshja ka fotografuar...

Lajmet e fundit