Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

belfast

Pamje të rënda: Plas sherri në mes të rrugës, grushte, shkelma dhe shkopa bejsbolli (VIDEO)

Pamjet që shihni më poshtë janë nga dy grupe gangsterrësh, të armatosur me shkopa bejsbolli, që zihen pasi dyshohet se një femër është bërë...

Zjarr i madh përfshin pallatin shumëkatësh (Foto)

Një ndërtesë shumëkatëshe në kryeqytetin e Irlandës së Veriut, Belfast, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të marte. Qindra banorë...

Lajmet e fundit