Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Béla Merkely

Manastirliu takon rektorin dhe presidentin e Universitetit të Mjekësisë në Hungari: Folëm për marrëveshje dhe projekte, diploma dhe doktoratura të përbashkëta

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka zhvilluar sot një takim me me profesor Béla Merkely, Rektorin e Universitetit Semmelweis dhe profesor Anthony Radev, President...

Lajmet e fundit