Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bekimet

Neritan Ceka heq dorë nga mallkimet: I bekoj të gjithë shqiptarët që në 30 qershor do të shohin punën e tyre

Politikani dhe arkeologu i njohur Neritan Ceka, mesa duket ka hequr dorë nga mallkimet për të cilat u përfol gjatë ditëve të fundit në...

Lajmet e fundit