Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bekim Zogaj

Barcelona-Manchester City, një gjyqtar shqiptar zbret në fushë

Është historike dhe e bujshme për të gjithë shqiptarët që një bashkëkombas i joni të gjykojë në ligat më të larta të futbollit botëror,...

Lajmet e fundit