Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

bekim lekaj

Interpoli prangos 4 shqiptarët e shumëkërkuar në Europë, ekstradohen në Rinas dhe çohen në qelitë e burgut (EMRAT)

Katër shtetas shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar, janë arrestuar nga Interpoli në tre shtete europiane, Itali, Gjermani dhe Francë. Ata janë dënuar me...

Lajmet e fundit