Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bekim Collaku

Mustafa takon zyrtarët gjermanë dhe francezë: Kushtet i kemi plotësuar, presim vetëm vendimin politik për vizat

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim ministrin gjerman të Shtetit për Evropë, Michael Roth dhe sekretarin francez të Shtetit për...

Lajmet e fundit