Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bekim Balaj

Dikur u përfolën për një lidhje, por ja çfarë mendon sot Ilda Bejleri për Bekim Balajn

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekranit. Pasditen e sotme, ajo ka qenë e ftuar në...

Kejvina Kthjella në një lidhje me futbollistin e kombëtares Bekim Balaj? (FOTO)

Kejvina Kthjella është një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Të gjithë bëhen kuriozë gjithmonë për jetën e saj...

Bekim Balaj i jep fund lidhjes me prezantuesen shqiptare, shkak kontrata e re

Edhe pse aktualisht po shkëlqen në fushë, jeta private e Bekim Balajt nuk është në ditët e saj më të mira. Futbollisti i njohur...

Balaj flet për fitoren ndaj Lihtenshtejnit dhe ndeshjen e ardhshme me Spanjën

Autori i golit të dytë ndaj Lihtenshtejnit, Bekim Balaj ka thënë se kombëtarja zhvilloi një ndeshje që dukej e lehtë por rezultoi të ishte...

“Balaj dhe Sadiku kanë fjetur bashkë”, akademiku reagon ashpër: Ata nuk janë të asaj përkatësie

Akademiku Përparim Kabo ka reaguar ashpër pas një reportazhi të transmetuar në Tv për ndeshjen mes Shqipërisë dhe Maqedonisë. Pjesa që ka...

Imitimi ‘perfekt’ i Kim Kardashian nga dy futbollistët e Kombëtares (Video)

“Sa bukur Mario”, ishte kjo fraza e Kim Kardashian në gjuhën shqipe që u shpërnda me shpejtësi dhe masivisht në media dhe rrjetet sociale....

Einxhel Shkira: Drini Zeqo është i mrekullueshëm, Balajt do i rritet hunda si e Pinokut

Një intervistë e modeles dhe moderatores Einxhel Shkira ka përfshirë edhe futbollistin e Rijekës, Bekim Balajn, duke e quajtur atë thjesht një fans të...

E quajti fans të sajin, Bekim Balaj i përgjigjet Einxhelit

Historitë mes personazheve publike janë gjithmonë një pjesë interesante për fansat e tyre dhe për njerëzit që ndjekin zhvillimet në jetën rozë. ...

Kjo është e dashura super seksi e futbollistit të Kombëtares Shqiptare (Foto)

Fjalët se prezantuesja dhe modelja kosovare, Elita Rudi, është në lidhje me futbollistin e Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj mesa duket janë të sakta. Gazeta...

Lajmet e fundit