Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bejsboll

Rrëzohet avioni, vdes sportisti i famshëm amerikan

Ish lojtari i famshëm amerikan i bejsbolloit, Roy Halladay ka humbur jetën pasi avioni me të cilin po udhëtonte është rrëzuar në Gjirin e...

22 vjeçarit i vihet arma në kokë dhe goditet me shkop bejsbolli, shkak konflikti dy vjeçar

Një 22 vjeçar është kanosur me armë dhe është goditur me shkop bejsbolli në fshatin Buçimas të Pogradecit. Policia njofton se...

Lajmet e fundit