Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bejrut

Sulmohen zyrat e ministrive në Bejrut dhe hidhet gaz lotsjellës, varet në shesh manekini i Hezbollahut

Të paktën 5 mijë njerëz kanë dalë në rrugët e Bejrutit për të protestuar kundër qeverisë. Ka pasur përplasje mes policisë...

Shpërthimi në Bejrut, Erdogan bën deklaratën e fortë: Ka të dhëna që flasin për raketa…

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan, bëri deklarata të forta në lidhje me shpërthimin e pak ditëve më parë në Liban, i cili shkaktoi...

BEJRUT/ Shifra e të vdekurve shkon 157 persona, 5000 të plagosur, ndërsa kryeqyteti libanez gjendet nën protesta të dhunshme

Bejruti nuk po gjen qetësi. Përpos shpërthimit katastrofik, që nga dita e djeshme kanë nisur protesta të dhunshme ku kërkohet dorëheqja e qeverisë. ...

Makina e zuri poshtë, si e shpëtoi fotografi burrin nën rrënoja pas shpërthimit në Bejrut

Një njeri i plagosur është fotografuar nën një automjet pas shpërthimit në zonën e portit të Bejrutit, Liban, më 4 gusht 2020. ...

Macron viziton personalisht Bejrutin pas shpërthimit që la qindra të vdekur, turma kërkon ndihmën e tij për REVOLUCION

Pas shpërthimit të fuqishëm në afërsi të protit të Bejrutit në Liban, ku mbi 100 persona kanë gjetur vdekjen dhe mijëra të tjerë janë...

Pamje të frikshme/ E veshur me fustan të bardhë, shikoni çfarë bën nusja kur ndodh shpërthimi gjigand në Bejrut (VIDEO)

Shpërthimi i madh që ndodhi pasditen e djeshme në Bejrut, tronditi jo vetëm Libanin, por gjithë botën. Deri më tani numëron...

Shpërthimi në Bejrut tund Kishën nga themelet, reagimi i priftit bëhet viral në rrjete sociale (VIDEO)

Pas shpërthimit të depove të fishekzjarreve në Bejrut, në rrjete dhe media sociale janë bërë virale shumë video, shumë prekëse dhe tragjike. ...

Cilat kanë qenë PESË shpërthimet më të mëdhaja në historinë botërore: Nga Hiroshima, tek Bejruti, mijëra viktima

Pas tragjedisë së djeshme në Bejrut, në mediat ndërkombëtare janë radhitur pesë shpërthimet më të mëdha në historinë botërore, që nuk kanë qenë shpërthime...

PAMJE dramatike, si duket shpërthimi në Bejrut nga këndi i detit, gjithçka e shkatërruar (VIDEO-FOTO)

Pamje dramtike publikohen pa pushim nga tragjedia e ndodhur në Bejrut, ku pas një shpërthimi të fortë raportohet të jenë shënuar 78 viktima dhe...

VIDEO – Nga një kënd tjetër, ky është momenti i shpërthimit të fuqishëm në Bejrut (Shihni si ‘fluturojnë’ makinat)

Një shpërthim i fuqishëm i cili ka shkaktuar pamje apokaliptike ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytetin e Libanit, Bejrut. Ngjarja...

Lajmet e fundit