Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bëjnë mijëra meshkuj të buzëqeshin, trendi i ri i fotove nuk janë më ‘selfiet’, por…(FOTO +16)

Bëjnë mijëra meshkuj të buzëqeshin, trendi i ri i fotove nuk janë më ‘selfiet’, por…(FOTO +16)

Mënyra selfie është larguar tashmë nga ‘moda’ dhe shumica e modeleve preferojnë të fotografohen nga mbrapa duke hapur sezonin veror me ‘temperatura të larta’....

Lajmet e fundit