Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bëjnë këngë vetëm për lekë

Ledri Vula thumbon publikisht reperët: Bëjnë këngë vetëm për lekë

Këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Ledri Vula është padyshim një prej më të komentuarve në mediat rozë. ...

Lajmet e fundit