Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bejleri

Sidrit Bejleri feston ditëlindjen e vajzës së tij Emel: Më në fund sot… Faliminderit Zot! (FOTO)

Më në fund ka arritur ditëlindja e vajzës së tij. Këngëtari Sidrit Bejleri ka shkuar në kopshtin e Emelit dhe ka festuar bashkë me të....

Lajmet e fundit