Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BEja insiston: S’ka alternativë tjetër për rifillimin e dialogut, anuloni taksën

BE-ja insiston: S’ka alternativë tjetër për rifillimin e dialogut, anuloni taksën

Dialogu ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit ka mbetur i “ngrirë që nga nëntori i vitit të kaluar, përkatësisht që nga dita kur Qeveria e Kosovës...

Lajmet e fundit