Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behxhet pacolli

Dua Lipa në krahët e biznesmenit të fuqishëm shqiptar (FOTO)

Zëvëndëskryeministri i Kosovës, njëherësh ministër i Jashtëm, Behgjet Pacolli është shorehur shumë i lumtur për arritjen e radhës së këngëtares me origjinë nga Kosova...

Milioneri i njohur zbarkon në Shqipëri dhe del në përfundimin se “edhe Kosova ka det”

Behgjet Pacolli është një prej biznesmenëve më të njohur nga shqiptarët e Kosovës. Prej kohësh i angazhuar edhe në politikën e...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone