Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Behxhet Hiperi

58-vjeçari I SËMURË endet dyerve të shtetit, nuk përfiton dot pensionin që i takon (VIDEO-Historia prekëse)

Behxhet Hiperi, 58-vjeç, i cili  për 18 vite me radhë ka punuar dhe i ka paguar këtij shteti sigurimet shoqërore, ende nuk përfiton asnjë...

Lajmet e fundit