Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Behgjet Pacolli

Pacolli “harron” Skëndërbeun: Ai vdiq natën vonë, prandaj postova ditën ndërkombëtare të picës në fillim

Një postim i politikanit Behgjet Pacolli është vendosur në vëmendje të mediave. Ditën e djeshme ai në llogarinë e tij në “Facebook” vendosi që të...

Vizita e Erdogan në datën e vdekjes së Skënderbeut, ironizon politikani: Sot është edhe dita e PICËS, e cila është e lirë dhe të...

Vizita e Presidentit turk Erdogan në Shqipëri në datën e vdekjes së Skënderbeut, ka sjellë reagime të shumta në opinionin publik, disa prej të...

Shqipëria ndihmon Kosovën me energji, Pacolli-Ramës: E di që të kanë fyer, por ti ke qenë i gatshëm të na ndihmosh, do të vijë...

Politikani dhe njëkohësisht sipërmarrësi kosovar Behgjet Pacolli ka falenderuar sërish kryeministrin Edi Rama për mbështetjen e ofruar në furnizimin me energji të Kosovës në...

Rama do ndihmojë Kosovën me energji në dy ditët e festave, Pacolli: Faleminderit Kryeministër!

Biznesmeni dhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka falenderuar publikisht kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në rrjetet sociale Pacolli falenderon kryeministrin për ndihmën që...

Pacolli letër Kurtit: Më takoje kur të duhej vota ime, tani as mesazheve nuk u përgjigjeni

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka bërë me dije se një shtet e ka njohur Pavarësinë e Kosovës. Në letrën e tij Pacolli ka hedhur...

“Jemi një”, ndërtesa më e lartë në botë ndriçohet me flamurin shqiptar

Ndërtesa më e lartë në botë, Burj Khalifa, është ndriçuar me ngjyrat e flamurit shqiptar gjatë mbrëmjes së sotme. Kjo ka ardhur në shenjë urimi...

“Dikur një ëndërr, sot një realitet”, Pacolli jep lajmin e mirë: Nis sot puna për ndërtimi e aeroportit të Vlorës, mega-projekt për ekonominë

Sot, që përkon edhe me festën e 28 Nëntorit, ka nisur puna për ndërtimin e Aeroportit ndërkombëtar të Vlorës. Lajmin e ka dhënë politikani dhe...

Tragjedia me 4 të vrarë në Deçan/ Haradinaj: Të zbardhet sa më parë ngjarja e rëndë! Pacolli: Jam i tronditur, zero tolerancë për kriminelët!

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka reaguar pas tragjedisë që ndodhi mbrëmjen e sotme në Deçan, ku mbetën të vrarë dy nxënëse, shoferi i...

Pacolli vjen në Thumanë dhe “i dorëzon” Ramës shtëpitë e ndërtuara nga fondacioni i tij: Banorët kanë tani një ambient me ndërtesa moderne

Politikani dhe sipërmarrësi kosovar Behgjet Pacolli ka mbëritur sot në Thumanë, së bashku me kryeministrin Edi Rama, ku i ka dorëzuar banesat e reja...

Politikani kosovar reagon për vrasjen e Mateos: Ky engjëll i vogël ka prekur zemrat e çdo shqiptari

Behgjet Pacolli, politikan i njohur shqiptar nga Kosova, reagon për ngjarjen e rëndë që ka tronditur vendin prej tre ditësh. Pacolli thotë se vrasja...

Lajmet e fundit