Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Behgjet Pacolli

Politikani biznesmen “irritohet”: BOLL me akuza pa prova, nuk kam përfituar fonde nga shteti, më provoni të kundërtën

Behgjet Pacolli, biznesmen I njohur Kosovar, politikan që ka shërbyer në pozicionin e presidentit, është detyruar të reagojë në rrjetet sociale pasi sic shprehet...

Kontrolli i pasurisë “troket” te biznesmeni miliarder, Behgjet Pacolli: E mirëpres, i pastër si loti

Biznesmeni miliarder dhe njëherësh kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli i ka rënë shorti i Agjencisë Kundër Korrupsionit për kontrollim të pasurisë. Pacolli me anë të...

Rama dhe Pacolli inspektojnë punimet në aeroportin e Vlorës: Të gjitha projektet janë miratuar, do të jetë me standarde si ai i Nju Jorkut

Kryeministri Edi Rama, së bashku me sipërmarrësin Behgjet Pacolli dhe ministren Belinda Balluku, kanë inspektuar sot punimet në aeroportin e Vlorës, të cilin do...

Behgjet Pacolli i uron shërim të shpejtë Bujar Nishanit: Jam në dispozicion të plotë të familjes së tij

Behgjet Pacolli, kryetari i AKR-së, është i pari politikan që i uron publikisht shërim të shpejtë ish-presidentit Bujar Nishani. Në një mesazh në rrjetet sociale,...

“Evropa po shokohet me pamjet nga Ukraina”, Behgjet Pacolli: Kanë harruar gjenocidet në Kosovë, kriminelët lëvizin lirshëm në Serbi

Biznesmeni dhe lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli teksa flet për varret masive në Evropë, thotë se Evropa duket se ka harruar gjenocidet e tmerrshme...

Behgjet Pacolli, Bamir Topi dhe Stjepan Mesić bëhen bashkë, çfarë paralajmërojnë 3 ish-presidentët për bahskëpunimin ekonomik mes vendeve

Ish-Presidenti shqiptar Bamir Topi është takuar mbrëmjen e sotme me ish-Presidnetin e Kosovës Behgjet Pacolli dhe atë kroat Stjepan Mesiç. Behgjet Pacolli ka publikuar një...

“Durimi ka një kufi”, Pacolli “shpërthen” ndaj BE: Duhet të pendohet që nuk liberalizoi vizat për popullsinë e re të Kosovës

Politikani dhe biznesmeni i njohur Kosovar Behgjet Pacolli ka reaguar për liberalizimin e vizave për Kosovën, duke kritikuar Bashkimin Europian. Përmes një postimi në...

Pacolli “harron” Skëndërbeun: Ai vdiq natën vonë, prandaj postova ditën ndërkombëtare të picës në fillim

Një postim i politikanit Behgjet Pacolli është vendosur në vëmendje të mediave. Ditën e djeshme ai në llogarinë e tij në “Facebook” vendosi që të...

Vizita e Erdogan në datën e vdekjes së Skënderbeut, ironizon politikani: Sot është edhe dita e PICËS, e cila është e lirë dhe të...

Vizita e Presidentit turk Erdogan në Shqipëri në datën e vdekjes së Skënderbeut, ka sjellë reagime të shumta në opinionin publik, disa prej të...

Shqipëria ndihmon Kosovën me energji, Pacolli-Ramës: E di që të kanë fyer, por ti ke qenë i gatshëm të na ndihmosh, do të vijë...

Politikani dhe njëkohësisht sipërmarrësi kosovar Behgjet Pacolli ka falenderuar sërish kryeministrin Edi Rama për mbështetjen e ofruar në furnizimin me energji të Kosovës në...

Lajmet e fundit