Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

Behgjet Pacolli

Vajza e Donald Trump kurorëzon dashurinë, në dasmën madhështore i ftuar dhe Behgjet Pacolli

Tiffany Trump ka kurorëzuar dashurinë mbrëmjen e djeshme me Michael Boulos në Palm Beach, Florida. Tiffany, 29 vjeç, është vajza e ish-presidentit Donald Trump dhe...

Politikani shqiptar ftohet në dasmën e vajzës së ish-presidentit Donald Trump

Behgjet Pacolli, politikan shqiptar i Kosovës, do të jetë i ftuar në dasmën e vajzës së ish-presidentit dhe miliarderi amerikan Donald Trump, Tiffany Trump....

Sa para ke në llogari? Behgjet Pacolli habit të gjithë me përgjigjen

Biznesmeni Behgjet Pacolli, është një ndër figurat më të komentuara dhe shpesh herë ështës në qendër të vëmendjes për shkak të pasurisë së tij. Së...

Fjala e Ramës në KiE, Pacolli: U bë përsëri zëri i Kosovës, krenar dhe i impresionuar nga deklaratat e tij

Fjalimi i kryeministrit Edi Rama në Këshillin e Europës ka ngjallur mjaft reagime në Kosovë. Ky fjalim i kryeministrit Rama është mirëpritur dhe nga politikani...

“Jam i ngopur me para dhe luks”, Pacolli: Më vjen keq që nuk m’u dha mundësia që të udhëheq Kosovën

Biznesmeni i njohur kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se nuk do të ndalet asnjëherë së punuari për Kosovën. Përmes një postimi në Facebook, politikani shkruan...

VIDEO/ E mahnitur nga dasma, Fjodora Fjora habit me “propozimin” për Behgjet Pacollin: Bac nëse ndahesh me rusen…

Moderatorja Fjodora Fjora ka kujtuar e mahnitur një nga dasmat më të njohura ku ajo ka qenë e ftuar, ajo e Behgjet Pacollit me...

Vetëvendosje e futin në listën e “shkatërruesve të Kosovës”, reagon Behgjet Pacolli: Unë kam nënshkruar Pavarësinë, i solla vendit 40 njohje

Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit publikoi pak ditë më parë një spot që shigjetonte disa nga liderët e Kosovës dhe i quante ata shkatërrues...

Ndarja nga jeta e Kastriot Myftarajt, Behgjet Pacolli: Me vjen keq, s’e kam njohur personalisht, por ai publikisht më kishte ofenduar

Gazetari Kastriot Myftaraj ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i katërt...

“Aty ku fle zemra, vendi më i mirë në botë”, Pacolli nis pushimet në Shqipëri (FOTO)

Politikani dhe sipërmarrësi kosovar, Behgjet Pacolli, ka nisur pushimet në Shqipëri. Këtë e ka bërë të ditur vetë Pacolli me anë të një postimi në...

Gazeta në Venezuelë akuzon Pacollin: Ka pastruar paratë në bashkëpunim me politikanë vendas, ka lidhje me krimin e organizuar

Ish-presidenti dhe biznesmeni kosovar, Behgjet Pacolli është akuzuar nga mediat në Venezuelë si përfshirë në afera korruptive me politikanë të lartë të vendit latin,...

Lajmet e fundit