Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Behgjet Pacolli

Behgjet Pacolli-politikanëve: Nëse jeni burra, këto janë 3 veprimet që iu nxjerrin nga kriza

Behgjet Pacolli shprehet i frikësuar për shkak të situatës në të cilën ndodhet politika në Kosovë. Ish-zv/kryeministri ka treguar 3 veprimet se si vendi...

Behgjet Pacolli reagon për zhvarrosjen e Ibrahim Kodrës, i përgjigjet Berishës dhe banorëve të Ishmit

Biznesmeni i njohur nga Kosova, Behgjet Pacolli, i cili është edhe themelues i fondacionit “Ibrahim Kodra”, ka reaguar për debatin që po zhvillohet në...

Në shtëpinë superluksoze të miliarderit shqiptar, pamjet nga brenda-jashtë që do ju lenë pa fjalë (VIDEO)

“Në çdo hapësirë të kësaj shtëpie duket sikur thith ajër mbretëror. Një ndjesi e tillë të përshkon teksa sheh arredimin, dizajnin, arkitekturën apo ndriçimin...

10 vjetori i vdekjes së Rugovës, Pacolli e kujton në ditë të vështira

Nesër shënohet 10 vjetori i vdekjes së ish Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova. Behgjet Pacolli e kujton në këto ditë të vështira që po...

Lajmet e fundit