Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Behgjet Pacolli

Rama dhe Pacolli inspektojnë punimet në aeroportin e Vlorës: Të gjitha projektet janë miratuar, do të jetë me standarde si ai i Nju Jorkut

Kryeministri Edi Rama, së bashku me sipërmarrësin Behgjet Pacolli dhe ministren Belinda Balluku, kanë inspektuar sot punimet në aeroportin e Vlorës, të cilin do...

Behgjet Pacolli i uron shërim të shpejtë Bujar Nishanit: Jam në dispozicion të plotë të familjes së tij

Behgjet Pacolli, kryetari i AKR-së, është i pari politikan që i uron publikisht shërim të shpejtë ish-presidentit Bujar Nishani. Në një mesazh në rrjetet sociale,...

“Evropa po shokohet me pamjet nga Ukraina”, Behgjet Pacolli: Kanë harruar gjenocidet në Kosovë, kriminelët lëvizin lirshëm në Serbi

Biznesmeni dhe lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli teksa flet për varret masive në Evropë, thotë se Evropa duket se ka harruar gjenocidet e tmerrshme...

Behgjet Pacolli, Bamir Topi dhe Stjepan Mesić bëhen bashkë, çfarë paralajmërojnë 3 ish-presidentët për bahskëpunimin ekonomik mes vendeve

Ish-Presidenti shqiptar Bamir Topi është takuar mbrëmjen e sotme me ish-Presidnetin e Kosovës Behgjet Pacolli dhe atë kroat Stjepan Mesiç. Behgjet Pacolli ka publikuar një...

“Durimi ka një kufi”, Pacolli “shpërthen” ndaj BE: Duhet të pendohet që nuk liberalizoi vizat për popullsinë e re të Kosovës

Politikani dhe biznesmeni i njohur Kosovar Behgjet Pacolli ka reaguar për liberalizimin e vizave për Kosovën, duke kritikuar Bashkimin Europian. Përmes një postimi në...

Pacolli “harron” Skëndërbeun: Ai vdiq natën vonë, prandaj postova ditën ndërkombëtare të picës në fillim

Një postim i politikanit Behgjet Pacolli është vendosur në vëmendje të mediave. Ditën e djeshme ai në llogarinë e tij në “Facebook” vendosi që të...

Vizita e Erdogan në datën e vdekjes së Skënderbeut, ironizon politikani: Sot është edhe dita e PICËS, e cila është e lirë dhe të...

Vizita e Presidentit turk Erdogan në Shqipëri në datën e vdekjes së Skënderbeut, ka sjellë reagime të shumta në opinionin publik, disa prej të...

Shqipëria ndihmon Kosovën me energji, Pacolli-Ramës: E di që të kanë fyer, por ti ke qenë i gatshëm të na ndihmosh, do të vijë...

Politikani dhe njëkohësisht sipërmarrësi kosovar Behgjet Pacolli ka falenderuar sërish kryeministrin Edi Rama për mbështetjen e ofruar në furnizimin me energji të Kosovës në...

Rama do ndihmojë Kosovën me energji në dy ditët e festave, Pacolli: Faleminderit Kryeministër!

Biznesmeni dhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka falenderuar publikisht kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në rrjetet sociale Pacolli falenderon kryeministrin për ndihmën që...

Pacolli letër Kurtit: Më takoje kur të duhej vota ime, tani as mesazheve nuk u përgjigjeni

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka bërë me dije se një shtet e ka njohur Pavarësinë e Kosovës. Në letrën e tij Pacolli ka hedhur...

Lajmet e fundit