Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behgjet pacolli divjake

Miliarderi shqiptar hap një mini-konkurs, dëshiron të përzgjedhë disa të rinj e të reja

Pehgjet Pacolli, biznesmeni shqiptar nga Kosova përveçse është tepër aktiv në rrjetet sociale, herë pas here zhvillon evente të veçanta që e afrojnë më...

Ambicia e Behgjet Pacollit për t’i hyrë politikës në Shqipëri

Biznesmeni i famshëm Behgjet Pacolli kaloi një periudhë mjaft të shkutër në politikën e Kosovës, për gati dy muaj në postin e Presidentit dhe...

Foto-Galeri: Resorti super-luksoz që do ndërtohet në Divjakë (Detajet)

Një resort luksoz është parashikuar të ndërtohet pranë Parkut Kombëtar të Divjakës nga biznesmeni Behgjet Pacolli. Resorti turistik modern do jetë plor...

Lajmet e fundit