Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bëhet virale

Kujdes! Po bëhet virale, loja e rrezikshme mund të shkaktojë viktima (VIDEO)

Prej disa kohësh po qarkullon një lojë e rrezikshme e cila filloi në Spanjë dhe tani është përhapur në të gjithë botën. ...

Lajmet e fundit