Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behet qull

Basha s’pranon çadër, bëhet ‘qull’ në shi dhe ecën me turmën drejt Parlamentit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe qytetarët janë duke marshuar drejt Parlamentit. Duket se shiu nuk e ka favorizuar opozitën...

Lajmet e fundit