Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behet nene

Balerina shqiptare bëhet nënë për herë të parë, publikon FOTO me djalin, zbulon EMRIN

Balerina e njohur Albana Dapi, pjesë e trupës së baletit të koreografit Albi Nako, është bërë nënë për herë të parë. ...

Kryebashkiakja e Prrenjasit bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një tjetër vajzë

Kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit, Miranda Rira, ish-deputete e LSI-së është bërë ditën e sotme nënë për herë të dytë. Mësohet se...

Moderatorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, zbuloni EMRIN e veçantë të së bijës (FOTO)

Ajo është një ndër moderatoret më të famshme në Kosovë dhe njëkohësisht më të bukura. Bëhet fjalë për Kaltrina Mikushnica, e...

Ish-zëdhënësja e PD-së bëhet nënë në fshehtësi të plotë, publikohen FOTOT

Ish-zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë në fshehtësi...

Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Modelja e njohur shqiptare Vivian Canaj është bërë nënë, vetëm pak ditë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të...

E RRALLË/ Fekondon embrionin në Tiranë, 62 vjeçarja italiane bëhet nënë për herë të parë

Ditën e sotme në Romë, një grua 62-vjeçare italiane është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë të shëndetshme. ...

Ish-deputetja e LSI bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçante që i ka vendosur vajzës

Ditën e sotme deputetja e LSI, Erisa Xhixho ka dhënë lajmin për ardhjen në jetë të vajzës së saj. Nëpërmjet një...

Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë e një djali, zbulon emrin e vogëlushit (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother është bërë nënë duke sjellë në jetë një djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ish-banorja. Është fjala këtu...

Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë, zbulon emrin e vajzës (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë. Jona Kalemaj është bërë nënë e një vajzë. Këtë lajm të gëzueshëm Jona ka...

Këngëtarja shqiptare dhe kompozitori i njohur bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare nga Kosova Leonora Poloska dhe bashkëshorti i saj kompozitori Andin Randobrava janë bërë prindër për herë të parë. Poloska solli në jetë...

Lajmet e fundit