Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behet nene per

Pas edicionit të lajmeve urgjent në spital, gazetarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Të sjellësh në jetë një fëmijë është një bekim i  madh. Një lajm i  gëzuesheshëm, ka ardhur dhe nga gazetarja e...

Lajmet e fundit