Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bëhet nënë Adelina Tahiri, publikon menjëherë FOTO, zbulon gjininë dhe EMRIN

Bëhet nënë Adelina Tahiri, publikon menjëherë FOTO, zbulon gjininë dhe EMRIN

Këngëtarja Adelina Tahiri sapo është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi...

Lajmet e fundit