Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bëhet bashkë me vëllain dhe bëjnë për spital nusen në Kavajë

Burri bëhet bashkë me vëllain dhe bëjnë për spital nusen në Kavajë

Policia ka lëshuar urdhër të menjëhershëm mbrojtje për një grua në Kavajë. Sipas njoftimit, shtetësja me inicialet XH.D 39 vjeçe është...

Lajmet e fundit